Item #7
Item #8
Item #9
Sinds 1985 is Midlon dé triatlonclub aan de Westkust, voor triatleten elk op hun eigen niveau.
Wij bieden onze leden de mogelijkheid om in een vriendschappelijke omgeving zich te ontwikkelen tot de atleet die ze willen worden, dit zonder druk. Iedereen is bij ons welkom, van beginner tot gedreven topatleet. Onze leden nemen deel aan zowel lokale als internationale evenementen van sprinttriatlons tot volledige afstand of zelfs extremer.
Zwemtrainingen
Zwembad Vita Krokodiel Middelkerke
Dinsdag: 20u30 - 21u30
Donderdag: 20u30 - 21u30
Fietstrainingen
Meestal op zondagvoormiddag met start aan sportpark in Nieuwpoort.
Wordt onderling afgesproken via WhatsApp.
Looptrainingen
Op woensdag worden er looptrainingen gegeven op de atletiekpiste in Nieuwpoort.
Wordt onderling afgesproken via WhatsApp.
Bestuur
– Romeo Glorie (voorzitter):
– Mario Deknudt (ondervoorzitter + kledijverantwoordelijke):
– Diederik Vandaele (communicatie gemeentebestuur):
– Jeffrey Taveirne (eventverantwoordelijke):
– Nico Ingelbrecht (secretaris en penningmeester):
– Jorkin Declerck / Niels Keersebilck (sponsorverantwoordelijke, puntenklassement, IT): /
– Emelie Butseraen/Sander Cuvelier (Start 2 Tri): /
Lidmaatschap 2024
Lidgelden: 230 € (incl. wedstrijdlicentie) of 200 € (zonder wedstrijdlicentie)
Lid worden: mail naar Mario Deknudt voor meer uitleg.
Sponsors
Ledenlijst
BRACKMAN Thierry (Koksijde)
BRAET Miguel (Bekegem)
BUTSERAEN Emelie (Leffinge)
CASTELEYN Amaury (Oostende)
CLAEYS Wim (Koksijde)
CLEMME Kevin (Veurne)
CRABEELS Pascal (Middelkerke)
CRABEELS Sarah (Middelkerke)
CUVELIER Sander (Leffinge)
D’HULSTER Ward (Nieuwpoort)
DE VOS Gert (Nieuwpoort)
DEBBAUT Michiel (Westende)
DECLERCK Jorkin ()
DECOSTER Jarne (Leffinge)
DECOSTER Jordi (Middelkerke)
DEEREN Jan (Veurne)
DEKNUDT Mario (Middelkerke)
DEPYPER Miel (Veurne)
DEVOLDERE Kristof (Slijpe)
DOBBELAERE Johannes (Nieuwpoort)
FIERENS Wim (Koksijde)
FLORIZOONE Barbara (Nieuwpoort)
GLORIE Romeo (Koksijde)
GOETHALS Thomas (Diksmuide)
GRAULUS Jeremy (Nieuwpoort)
HAUWEELE Tom (Diksmuide)
HOSTEN Martijn ()
INGELBRECHT Nico (Westende)
KEERSEBILCK Niels (Middelkerke)
LANNOYE Stijn (Lo)
LOOSE Christopher (De Panne)
MAERTEN Mattias (Zevekote)
MAERTEN Senne (Zevekote)
NAERT Lode (Kortemark)
PAREYN Delphine (Westvleteren)
TAVEIRNE Jeffrey (Nieuwpoort)
TRYBOU Joachim (Nieuwpoort)
VAN HOOREN Patrick (Middelkerke)
VAN MOEN Hein ()
VANDAELE Diederik (Koksijde)
VANDENBUSSCHE Tom (Koksijde)
VANDERGHOTE Arthur (Oostduinkerke)
VERHAEGHE Pieter (Koksijde)
VERSTRAETE Wim (Veurne)